יום המעשים הטובים

  • מדיה

עובדי סניף רחביה בבנק הפועלים הגיעו לבית הספר "כי"ח חרשים" ביום המעשים הטובים. יחד עם תלמידי בית הספר, הם צבעו קירות במסדרונותיו, שישמשו את התלמידים בהפסקה הפעילה.

עובדי הבנק ביקשו לתרום לקהילה במסגרת יום המעשים הטובים, שנוסד על ידי שרי אריסון ונועד לקדם עשייה חברתית. ביוזמתה של אורית שולמן, מנהלת פיתוח משאבים ושותפויות ב'כל ישראל חברים', הגיעו העובדים, מלאי מרץ ורצון, לפעול ביחד עם התלמידים. הם פגשו את התלמידים, העניקו להם מתנות, שוחחו איתם, ולמדו מהם לבטא את שמותיהם בשפת הסימנים. "באנו לתת, ואנחנו נהנים מאוד מהעשייה והנתינה", מספרת קרן לוי, מנהלת הסניף.

במהלך היום חיכו הילדים, הלוקים בחרשות וממוגבלויות שונות, להגעתם של עובדי הבנק בקוצר רוח. משהגיעו, לבושים חולצות של יום המעשים הטובים, קיבלו את העובדים בחום ואהבה. העובדים והתלמידים, יחד, עסקו בצביעת הקירות, באזור שישמש את השכבה הבוגרת בהפסקה הפעילה. כולם נהנינו מהחוויה המשותפת, מהצבעים המתפזרים ומהתחושה של עשייה משמעותית ותרומה לקהילה.

לאחר סיום הצביעה, התאספו עובדי הבנק במשרדה של מנהלת בית הספר, גילה טטר, שסיפרה להם על העשייה במוסד, הקרינה סרטון שמציג את הפעילות העניפה, וסיפרה להם על טאהא, בוגר בית הספר החולה בתסמונת אשר, במהלכה לוקים החולים גם בעיוורון. גילה הציגה לעובדים סרטון פנטומימה הומוריסטי שהפיק טאהא, וסיפרה להם על ההזדמנויות החדשות לתקשורת שהרשתות החברתיות מאפשרות לאוכלוסייה החרשת בישראל.

 המפגש היה מרגש עבור הנוכחים כולם. אחד העובדים סיכם כי "אנחנו חושבים שבאנו לתת, אבל אנחנו מקבלים הרבה יותר". אנו מקווים כולם להמשך הקשר ושיתוף הפעולה בין הגורמים, לרווחתם של התלמידים היקרים שלנו.

maasim tovim 132

מדיה